Kurumsal Ev Ofis Taşıma Depolama

Tel : 0850 346 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Bakırköy Ev Taşıma

Bakırköy ev taşıma işlemleriniz için yanınızdayız her zaman profesyonel, personellerimizle 7/24 tek bir telefon ile kapınızda hizmetinizdeyiz. Bakırköy ev taşıma, işlerinizi yıllardan beri yapan firmamız eşyalarınız sigortalı garantili taşınsın, Biz ev taşıma hizmetini sizlere 1968 yılından beri sunuyoruz, yılların vermiş olduğu tecrübe birikim ile değerli eşyalarınızı nakil ediyoruz. Bakırköy ev eşyası taşıma çözümlerimiz 2016 yılında daha modern bir hal almış eşya taşımada artık pratik bir hale gelmiş uzman personellerimiz deneyimli yöneticilerimiz ile eşyalarınızı en iyi şekilde nakil ediyoruz.

bakırköyevdemnvenakliyatödültöreniBakırköy evden eve nakliyat dediğimiz zaman akıllara gelen şey ilçeden bir nakliye bulmak oysaki Türkiye de  ev taşıma işiniz hepimizde iyi  biliyoruz ki o kadar büyük firmalar sektörde yok normal kurumsal firmalar var işleriniz titiz yapan, ama o tahmin ettiğimiz kadar büyük lojistik firmaları gibi nakliye firması bulmak çok zordur. Ev taşıma işi zor bir iştir bunu yönetmek için iyi bir nakliye geçmişinin olması lazım, yıllardır bu işi yapan insanlar bile bu işi yönetmekten zorluk çekiyor.  Zorluğu şunlardan oluşur öncelikle tek yönetici ile bu iş yapılmaz yapılırsa da küçük bir nakliye firması olarak yapar, bu işi yönetmekten ziyade işi yürütmek lazım, örneğin bir gün 10 tane araç çıkarttınız 10 tane ev taşınacak bu araçlara ve evlere göndereceğiniz en az maksimum 50 tane personel olacak peki bu gün 50 tane personel buldunuz bir yönetici olarak yarında 1 ev taşınacak her gün o kadar taşımaya olmuyor çünkü 1 eve en fala 6 personel göndere bilirsiniz peki geri kalan 44 personel boş kalacak buları devamlı tutsan firma en fala 1 yıl içerisinde eksiye düşer.

Bu sebeplerden dolayı büyük firmalar bu işi yapamıyor en büyük firma aile şirketinde oluşan firmalardır, bunlar en az 10 kişi hem yönetime bakıyor hem işe gidiyor günlük devamlı personel ayarlıyor, işin başına gidip işi yönetiyor eşya taşıyor her türlü tecrübeye sahip olması lazımdır. Biz nasıl yapıyoruz sorusuna gelince biz ayı şekilde şirketimizi ayakta tutuyoruz yani maksimum devamlı personel sayımız 20 kişidir, 10 kişide firmamızın al yapısın yöneticileri olmak üzre 30 kişilik bir ekip İstanbul geni çalışıyoruz tabi başka şubelerimizde var şehir dışında bunlarında 10 20 kişi devamlı çalışanları mevcuttur.

Tags: , ,

Related posts

Bakırköy Eşya Taşıma

Bakırköy eşya taşıma hizmetleri  ev ofis, fuar, fabrika, stüdyo, gibi  eşyalarınız İstanbul şehir içi...
Top